Kolejna misja gospodarcza wielkopolskich przedsiębiorstw do Indii, termin: 2-9 maja 2010 r.

2010-03-09

wielkopolskich przedsiębiorstw do Indii, termin: 2-9 maja 2010 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z indyjskimi partnerami jest organizatorem Misji Gospodarczej Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Indii, która odbędzie się w dniach 02–09 maja 2010 roku.

Misja organizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i indyjskimi w stanie Maharasztra ze stolicą w Bombaju. Do udziału w misji zapraszamy firmy z Województwa Wielkopolskiego, w szczególności z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Zaproszenie otwarte jest dla przedsiębiorców ze wszystkich branż.

Firmy zainteresowane udziałem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego ze strony www.wrpo.wielkopolskie.pl oraz przesłanie go na adres e-mail: michal.cieslak@umww.pl do 29 marca 2010 r., do godz. 12.00.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Walerczak, tel.: 61 65 80 735 i pan Michał Cieślak, tel. 61 65 80 730.

Źródło informacji: www.wrpo.wielkopolskie.pl
 

Starostwo Powiatowe Gniezno