Misja Gospodarcza Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Brazylii

2009-10-14Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z brazylijskimi partnerami jest organizatorem Misji Gospodarczej Wielkopolskich Przedsiębiorstw do Brazylii, która odbędzie się w dniach 2 - 8 listopada 2009 roku.

Misja organizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i brazylijskimi w stanie Parana i Sao Paulo.

Do udziału w misji zaproszeni są przedsiębiorcy reprezentujący Małe i Średnie Przedsiębiorstwa (MŚP) z Województwa Wielkopolskiego. Firmy, które są zainteresowane uczestnictwem w Misji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: magdalena.rozmiarek@umww.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 20 października 2009 r.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Rozmiarek, tel.: 61 65 80 710 i pan Paweł Waliszewski, tel. 61 65 80 729.

Źródło: www.wrpo.wielkopolskie.pl


Załączniki:

 

 

 

Starostwo Powiatowe Gniezno