Vietnam International Trade Fair w Ho Chi Minh City

2008-11-12

Centrum Informacji Gospodarczej w Warszawie zaprasza do udziału w misji handlowej do Ho Chi Minh City na międzynarodowe targi wielobranżowe Vietnam International Trade Fair’2008. Są to największe i najważniejsze w Wietnamie targi o charakterze ogólnohandlowym, sponsorowane przez miejscowe władze i administrację. Targi w Ho Chi Minh City odwiedzają wszyscy dyrektorzy miejscowych, liczących się korporacji i przeprowadzają rozmowy z ewentualnymi, potencjalnymi partnerami handlowymi.

W 2007 roku w wystawie udział wzięło ponad 400 z 15 państw i regionów świata. Targi zlokalizowane były na powierzchni wystawienniczej 7.000 metrów kwadratowych. Liczba zwiedzających ostatnim razem przekroczyła 50.000.

Do udziału w misji CIG zaprasza importerów i eksporterów szczególnie z branży budowlanej, tekstylnej, spożywczej i innych. Polskie wyroby i usługi są w Wietnamie wysoko cenione i istnieje duże zapotrzebowanie na bezpośrednie kontakty z polskimi przedsiębiorcami.

Targi w Ho Chi Minh City mają charakter wielobranżowy - ogólnohandlowy. Zakres branżowy targów obejmuje:

Wietnam to około 80 mln mieszkańców, duży potencjał gospodarczy oraz bezpieczne położenie geograficzne. Będący w trakcie odnowy gospodarczej, kraj ten dąży do poszerzenia stosunków międzynarodowych jako niezależny, poprzez współpracę z innymi państwami i organizacjami międzynarodowymi dla zapewnienia większych możliwości wzrostu gospodarki w kolejnych latach. Droga ta prowadzi poprzez pełną integrację z gospodarką świata.

Wietnam jest notowany jako jeden z najważniejszych rynków dla inwestorów zagranicznych. W 2007 roku wielkość inwestycji zagranicznych w Wietnamie wyniosła 20,3 mld USD. Obroty handlowe w imporcie wyniosły ponad 60,8 mld UDS (w tym głównie maszyny i surowce do produkcji 74,3%). Wzrost produktu krajowego brutto jest najwyższy w rejonie po Chinach i wynosi 8,48%.

Centrum Informacji Gospodarczej zaprasza do udziału w targach w charakterze zwiedzającego – w misji na targi. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 3-7 grudnia. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu: pośrednictwo wizowe, ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), przelot samolotem, przejazdy na terenie Wietnamu, zakwaterowanie w hotelach (pokoje 1-osobowe), wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), pobyt na targach, umówione spotkania handlowe z wietnamskimi firmami, obsługę miejscowego polskojęzycznego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny.

Dobór partnerów biznesowych oraz obsługę logistyczną na terenie Wietnamu, w Hanoi i w Ho Chi Minh (Sajgon), prowadzą polskojęzyczni rezydenci.
Dodatkowo, dzięki współpracy z wietnamskimi partnerami, CIG organizuje indywidualny dobór partnerów handlowych, niezależnie od kontaktów na targach.

Szczegółowe informacje:
Tel./faks: +48 22 875 97 41
+48 22-875 09 00
e-mail: zanetaslowik@cig-promocja.pl

Organizator wyjazdu:
Centrum Informacji Gospodarczej
00-641 Warszawa, ul. Mokotowska 4/6
e-mail:cig@cig-promocja.pl
tel. +48 22-875 09 00

 

Starostwo Powiatowe Gniezno