Międzynarodowe Spotkania „CONTACT: Business Meetings”

2007-11-04

W dniach 26-29 luty 2008r. w Lipsku odbędą się trzy imprezy targowe Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły i Technologie "Z" przeznaczone dla branży samochodowej oraz przemysłu budowy maszyn i urządzeń, Branżowe Targi Przemysłowe Technik Produkcyjnych, Obrabiarek i Maszyn Specjalnych "intec" oraz wystawa surowców i maszyn do produkcji tworzyw sztucznych wykorzystywanych w sektorze budowy maszyn, przemyśle motoryzacyjnym oraz do produkcji nowoczesnych konstrukcji lekkich "rohima". Przedsięwzięcia te łączą w sobie nie tylko standardową ekspozycję wystawców, ale również giełdę kooperacyjną "CONTACT: Business Meetings", której głównym celem jest nawiązywanie nowych kontaktów handlowych pomiędzy wystawcami i odwiedzającymi targi jeszcze przed ich rozpoczęciem.

Spotkania przedsiębiorców, organizowane przez Centrum Informacji Europejskiej w Lipsku przy współpracy z Targami w Lipsku Sp. z .o., gromadzą co roku wielu niemieckich i międzynarodowych dostawców. Stanowią one optymalną platformę do pozyskiwania nowych kontaktów, prowadzenia dyskusji i nawiązywania kooperacji. W inicjatywie mogą wziąć udział producenci, handlowcy i usługodawcy w szczególności z branży: samochodowej, pojazdów mechanicznych, budowy maszyn, instalacji i narzędzi, tworzyw sztucznych. Uczestnikom giełdy oferowana jest m.in. publikacja profili firm w katalogu imprezy oraz prezentacja w internecie, wybór odpowiednich partnerów do rozmów, ich zaplanowanie, a także wsparcie tłumacza. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 grudnia 2007r.

Więcej informacji na temat targów oraz możliwości uczestnictwa w Międzynarodowych Rozmowach Kooperacyjnych "CONTACT: Business Meetings" można uzyskać na stronie internetowej www.contact-businessforum.com lub pod numerami telefonów: (0049) 341/1267 1323; (0049) 341/1267 1430.
 

Paulina Kowalska

 

 

 

Starostwo Powiatowe Gniezno