Sukces w dobie kryzysu - szkolenia dla mikro i małych przedsiębiorstw z Wielkopolski

2012-04-12

Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych Mikuszewo zaprasza do udziału w szkoleniach realizowanych w ramach projektu "Sukces w dobie kryzysu" skierowanego do mikro i małych przedsiębiorstw z terenu Wielkopolski.

Zajęcia mają charakter teoretyczno-praktyczny, z wykorzystaniem metod aktywizujących uczestników. Każda osoba otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Szkolenia trwają po 2 dni (16 godzin), w trakcie których uczestnicy i uczestniczki mogą nie tylko zwiększyć swoje kompetencje, ale także nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz odpocząć w przyjaznej atmosferze wygodnego hotelu usytuowanego na terenie Wielkopolski.

W ramach zaplanowanych obszarów tematycznych istnieje możliwość dopasowania szkolenia do potrzeb przedsiębiorstw, biorąc pod uwagę sugestie i wskazówki oraz specyfikę działania mikro i małych firm. W ofercie znajdują się szkolenia z zakresu obsługi klienta, negocjacji biznesowych, marketingu, psychologii, księgowości, zarządzania itp. Jeśli zbierze się grupa (14-16 osób) chętnych na dane szkolenie może być ono przeprowadzone w miejscowości siedziby firmy lub może się odbyć jako szkolenie wraz z wyjazdem integracyjnym dla pracowników.

Dzięki dofinansowaniu Europejskiego Funduszu Społecznego wkład osób uczestniczących to tylko 176 zł. W ramach opłaty proponujemy wyżywienie, przerwy kawowe oraz możliwości skorzystania z bezpłatnego noclegu.

W najbliższym czasie w Poznaniu przeprowadzone zostaną następujące szkolenia:

Więcej informacji oraz wszelkie uwagi i pytania można uzyskać od organizatora: 
Agnieszka Czarnecka
ul. św. Wojciech 28 / 18
61 – 749 Poznań
szkolenia-sukces.pl
szkolenia@szkolenia-sukces.pl
 tel: 61 852 29 23

Starostwo Powiatowe Gniezno