9. Chińskie Międzynarodowe Targi Małych i Średnich Przedsiębiorstw

2012-06-04

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przy współpracy Województwa Łódzkiego, ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw do udziału w 9. Chińskich Międzynarodowych Targach Małych i Średnich Przedsiębiorstw (CISMEF).


Targi odbędą się w Kantonie w dn. 22-25 września 2012r.

Międzynarodowe Chińskie Targi MŚP to jedno z największych tego typu wydarzeń w rejonie Azji- Pacyfiku. Powierzchnia wystawiennicza tegorocznej edycji to ponad 100 000 m2, na której swoje produkty i usługi zaprezentuje prawie 4 000 wystawców z ponad 20 krajów. CISMEF corocznie odwiedza ponad 200 000 zwiedzających. Wystawie towarzyszy także bogaty program wydarzeń towarzyszących, skierowanych od przedstawicieli MŚP, m.in. Szczyt MŚP, Seminarium Rozwoju MŚP Azja-Europa, spotkania matchmakingowe, Forum Inwestycyjne i Finansowe, itp. Polskie przedsiębiorstwa, które zechcą wziąć udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu, będą miały okazję do:

Do udziału w targach zapraszamy serdecznie przedsiębiorców reprezentujących:

Z przyjemnością informujemy, że w skutek nawiązania współpracy z organizatorami targów CISMEF, stoisko polskie o wielkości 200m2 przeznaczone dla uczestniczących w targach firm z naszego kraju będzie przekazane nieodpłatnie. 

Organizatorzy zapewniają:

Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach uprzejmie prosimy o kontakt do dnia 20 czerwca 2012r. : 

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.:

Bezpośrednio po tym terminie zostanie zorganizowane spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorstw, na którym omówione zostaną wszelkie szczegóły organizacyjne i podane zakładane koszty uczestnictwa.


Załącznik:

Starostwo Powiatowe Gniezno