Pracodawco, mamy dla Ciebie praktykantów!

2014-10-13

Nie możesz znaleźć kompetentnych praktykantów? Poznaj projekt „Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe” – odpowiedź Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego i Politechniki Poznańskiej na trudności Twojej firmy ze znalezieniem fachowych pracowników.


Odwiedź nowoczesne laboratorium Politechniki Poznańskiej stworzone dla uczestników projektu i dowiedz się jak za darmo i bez wysiłku zdobyć wykwalifikowanych praktykantów. Udowodnimy Ci, że uczniowie biorący udział w projekcie:

Dołącz do ponad 700 wielkopolskich firm, które z powodzeniem rekrutują przyszłych pracowników z bazy projektu „Czas zawodowców”.

Zapraszamy na spotkanie branży logistycznej, podczas którego porozmawiasz z uczestnikami zajęć w laboratorium, obejrzysz nowoczesny sprzęt obsługiwany przez uczniów oraz poznasz działanie „Systemu Zawodowcy” wskazującego kandydatów dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.

Spotkanie odbędzie się 14 października 2014 roku o godzinie 9:30 w Centrum Mechatroniki, Biomechaniki i Nanoinżynierii Politechniki Poznańskiej przy ulicy Jana Pawła II 24 w Poznaniu w sali 127. Spotkanie poprowadzi Kierownik Laboratoriów Anna Tatarska.

Aurika Wiśniewska
Asystent ds. utrzymania relacji w systemie
Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe
Politechnika Poznańska
Pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5 bud. B4, 60-965 Poznań, tel./fax + 48 61 647 59 73
tel. kom. +48 519 843 201, e-mail: aurika.wisniewska@put.poznan.pl
www.zawodowcy.org

 

Starostwo Powiatowe Gniezno