Misje gospodarcze firm polskich do Gruzji i Kazachstanu

2014-11-06

Silesia Chamber of Commerce Ltd. zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w kolejnym misjach gospodarczych do Gruzji i Kazachstanu. Misja do Gruzji odbędzie się w dniach 30 listopada – 6 grudnia 2014 roku, natomiast misja do Kazachstanu przewidziana jest na termin 8 – 15 lutego 2015 roku.


Z uwagi na aktualną sytuację polityczną w Rosji i w Ukrainie to na tych dwóch krajach, w najbliższych latach, będą koncentrowane działania, które umożliwić mogą współprace biznesową w Azji Centralnej oraz w całej Euroazjatyckiej Wspólnocie Gospodarczej.

Istnieje możliwość uzyskania - w ramach pomocy de minimis - refundacji do 50% kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w misji. Tym samym realna kwota do uzyskania tytułem refundacji oscyluje w okolicach 35 - 45% kosztów udziału w misji.

Misja do Gruzji:

Spotkania odbędą się w trzech najważniejszych ośrodkach gospodarczych tego kraju: w Tbilisi, siedzibie parlamentu - Kutaisi oraz w położonym nad Morzem Czarnym porcie handlowym - Batumi. Zapraszamy firmy zainteresowane eksportem, importem oraz inwestycjami. Każda z firm - uczestników spotka się z lokalnymi firmami oraz z przedstawicielami lokalnej administracji. Dla zainteresowanych - spotkania z lokalnymi kancelariami prawnymi.

Więcej szczegółów dotyczących misji do Gruzji oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY znajdują się na poniższej stronie internetowej:www.scc.org.pl


Misja do Kazachstanu:

Spotkania odbędą się w trzech najważniejszych miastach: Ałmacie, Karagandzie i Astanie. Zapraszamy firmy zainteresowane eksportem, importem oraz inwestycjami. Każda z firm - uczestników spotka się z lokalnymi firmami oraz z przedstawicielami lokalnej administracji. Dla zainteresowanych - spotkania z lokalnymi kancelariami prawnymi.

Więcej szczegółowych informacji na temat misji do Kazachstanu wraz z FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM znajdziecie Państwo na poniżej zamieszczonej stronie internetowej: www.scc.org.pl

ORGANIZATOR:
Silesia Chamber of Commerce Ltd.
Budynek Telewizji Wrocław
53-015 WROCŁAW
ul. Karkonoska 8
T: +4871 707 11 52
F: +4871 707 12 87
M: +48 729 405 473
e-mail: biuro@scc.org.pl
office@scc.org.pl 
www.scc.org.pl

 

Starostwo Powiatowe Gniezno