Targi spożywcze w Kopenhadze

2015-01-21

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kopenhadze zaprasza polskie firmy, które chciałyby wziąć udział w targach spożywczych Copenhagen Food Fair. Targi odbędą się w stolicy Danii w dniach 22-24.02.2015 r. Są to największe targi artykułów rolno-spożywczych w Skandynawii, które odbywają się co dwa lata.


Na ostatnich targach w 2013 r. wystawiało się 331 wystawców, a targi odwiedziło około 31 tys. osób. Na targach wystawiają się firmy działające w sektorze spożywczym, firmy cateringowe, hotele, restauracje pochodzące z całej Europy Północnej. Targi przeznaczone są dla producentów, hurtowników i pośredników artykułów rolno-spożywczych.

Więcej na temat tragów można znaleźć na stronie www.copenhagenfoodfair.dk

Na targach spożywczych Copenhagen Food Fair WPHI organizuje stoisko o powierzchni 18 m2 celem promowania polskiej branży spożywczej. Wydział oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnego udziału oraz zaprezentowania swoich produktów w następującym zakresie:

W przypadku zainteresowania lub/i dalszych pytań prosimy o kontakt z p. Anną Suchenek z Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Kopenhadze, e-mail: cph6@trade.gov.pl lub tel. +45 39 481 203.

Starostwo Powiatowe Gniezno