22 maja - bezpłatne spotkanie informacyjne w Gnieźnie - sukcesja

2015-05-04

 

Tylko 30% firm rodzinnych przetrwa proces sukcesji, planując go i systematycznie wdrażając w życie firmy i rodziny. Warto jest już teraz pomyśleć o nim i zacząć planować sukcesję, aby nie była ona rewolucją dla całej firmy i rodziny.


Efektywna zmiana sterów w firmie rodzinnej to proces co najmniej 7-letni. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom stworzyliśmy projekt Kody Wartości, aby wesprzeć Was w tym trudnym procesie. Dlatego też zapraszamy Was do wzięcia udziału w krótkim spotkaniu, które ma na celu pokazanie najważniejszych kwestii związanych z sukcesją oraz wdrożenia rozwiązań, które umożliwią bezbolesne przejście tego procesu.

Dlaczego warto?

Każda firma rodzinna uczestnicząca w spotkaniu otrzyma bezpłatnie materiały wspomagające przeprowadzenie sukcesji, czyli:

Spotkanie w formie warsztatów poprowadzi ekspert projektu Kody Wartości Mateusz Kowalewski – Ekspert ds. sukcesorów, wiceprezes w firmie HORTIMEX. Przedsiębiorca rodzinny w drugim pokoleniu. Praktyk nowoczesnej organizacji i zarządzania firmą rodzinną. Obszary zainteresowań: modele biznesowe, zarządzanie strategiczne, zarządzanie przez wartości, społeczna odpowiedzialność biznesu, systemy zarządzania jakością, sukcesja.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 maja na stronie www.sukcesja.org.pl
22 maja – Gniezno, Hotel Pietrak Gniezno, ul. Chrobrego 3 

Starostwo Powiatowe Gniezno