Pierwsze posiedzenie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”

2016-12-22

We wtorek, 13 grudnia 2016 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” 2015-2017. To zaszczytne gremium tworzą osoby, które znają realia gospodarki w regionie oraz posiadają wiedzę i doświadczenie zapewniające właściwą i obiektywną ocenę uczestników konkursu.

 

W jej skład wchodzą przedstawiciele takich instytucji jak: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie, Inspektorat ZUS w Gnieźnie, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa – oddział Gniezno, Federacja Konsumentów w Gnieźnie oraz kilku wiodących banków mających swoje placówki w Gnieźnie, a także złoci laureaci konkursu, czyli trzykrotni zdobywcy najwyższych laurów w trzech różnych kategoriach w dotychczasowych ośmiu edycjach konkursu.

 

We wtorek, 13 grudnia 2016 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” 2015-2017. To zaszczytne gremium tworzą osoby, które znają realia gospodarki w regionie oraz posiadają wiedzę i doświadczenie zapewniające właściwą i obiektywną ocenę uczestników konkursu. W jej skład wchodzą przedstawiciele takich instytucji jak: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie, Inspektorat ZUS w Gnieźnie, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa – oddział Gniezno, Federacja Konsumentów w Gnieźnie oraz kilku wiodących banków mających swoje placówki w Gnieźnie, a także złoci laureaci konkursu, czyli trzykrotni zdobywcy najwyższych laurów w trzech różnych kategoriach w dotychczasowych ośmiu edycjach konkursu. 

Obecni na spotkaniu przedstawiciele kapituły odebrali z rąk patronów przedsięwzięcia: Starosty Gnieźnieńskiego – Beaty Tarczyńskiej i Starszego Cechu – Stefana Pokładeckiego, okolicznościowe akty nominacji, a następnie dyskutowali nad zapisami regulaminu konkursu i harmonogramem prac kapituły. 

Konkurs „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” jest adresowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu powiatu gnieźnieńskiego, a jego celem jest promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki. W bieżącej edycji przedsięwzięcia zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 20 stycznia 2017 roku. Następnie kapituła dokona weryfikacji wszystkich kandydatur, a w dalszym etapie również formularzy wypełnionych przez zainteresowane firmy. W marcu i kwietniu odbędą się wizytacje w siedzibach firm ubiegających się o nagrody. Zwieńczeniem konkursu będzie gala finałowa połączona z balem laureatów i zaplanowana na sobotę, 20 maja 2017 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. 

Przedsiębiorców z terenu powiatu gnieźnieńskiego serdecznie zachęcamy do udziału w aktualnej odsłonie przedsięwzięcia! 

Bieżące informacje o konkursie są dostępne na stronie www.orzelprzedsiebiorczosci.pl

Plik do pobrania
Regulamin konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”

Formularz zgłoszeniowy do konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017"
 
                  pko

                     SPONSOR GENERALNY IX EDYCJI KONKURSU – PKO BANK POLSKI

Starostwo Powiatowe Gniezno