Wspieraj lokalną branżę gastronomiczną

2020-12-02

Starosta Gnieźnieński Piotr Gruszczyński oraz Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz zadeklarowali swoje poparcie dla akcji Gnieźnieńskiego Porozumienia Restauratorów, której celem jest wspieranie lokalnej branży gastronomicznej, poszkodowanej za sprawą panującej w kraju epidemii koronawirusa.

W specjalnie wystosowanym liście samorządowcy zwrócili się z prośbą do firm i instytucji o rozważenie możliwości zakupu dla swoich pracowników bonów lub voucherów, do wykorzystania w restauracjach przy zamówieniach „na wynos”.

Koordynatorami akcji są pani Ilona Tomczak-Nitka, właścicielka hotelu i restauracji „W Starej Kamienicy” (kontakt tel. 784 612 496) oraz pani Barbara Kędzierska, właścicielka restauracji „Leo Libra” (kontakt tel. 607 592 238).

Osoby zainteresowane udziałem w akcji proszone są o kontakt z ww. osobami.