Niedziela, 04.6.2023

Oferty nieruchomości z Powiatu Gnieźnieńskiego w Cannes

Oferty nieruchomości z Powiatu Gnieźnieńskiego w Cannes

Powiat Gnieźnieński w dniach od 8 – 11 marca br. promował swoją bazę ofert nieruchomości (32 oferty) na stoisku Wielkopolski na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2011 odbywających się na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes, we Francji.

Gnieźnieńską ofertę prezentowali przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, Miasta Gniezna oraz Powiatowego Centrum Obsługi Inwestora skupionego przy Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o.o

Udział przedstawicieli gnieźnieńskich instytucji w tych prestiżowych targach był możliwy dzięki zakwalifikowaniu się do projektu, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, pn. „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”. Projekt jest realizowany przy dofinansowaniu unijnym na poziomie 99% w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność Przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki.

Oprócz Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego do udziału w tegorocznych targach w MIPIM w Cannes zakwalifikowały się również: Miasto Śrem, Miasto Leszno, Miasto Jarocin, Gmina Stare Miasto oraz Powiat Szamotulski. Oferty nieruchomości z terenu Wielkopolski, poza Elektroniczną Bazą Ofert Inwestycyjnych Województwa Wielkopolskiego (www.eboi.umww.pl), prezentowali również przedstawiciele Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska.

Impreza w Cannes jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem wystawienniczym rynku nieruchomości na świecie. Według organizatorów MIPIM, w tegorocznej edycji targów uczestniczyło ok. 18 tys. akredytowanych uczestników oraz 4 tys. inwestorów z 85 krajów. Ekspozycje targowe były prezentowane na trzech piętrach Pałacu Festiwalowego oraz w kilku namiotach znajdujących się na promenadzie. Targom towarzyszyły liczne panele dyskusyjne oraz konferencje tematyczne.

drukuj:
udostępnij: