Piątek, 24.3.2023

Misja gospodarcza wielkopolskich przedsiębiorstw do Brazylii

Misja gospodarcza wielkopolskich przedsiębiorstw do Brazylii

Misja organizowana jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

Celem Misji jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i brazylijskimi, zapoznanie się z charakterystyką prowadzenia działalności biznesowej w Brazylii oraz udział w targach Equipotel 2010 w Sao Paulo, 13-16 września 2010 r.

Do udziału w misji zapraszamy firmy z Województwa Wielkopolskiego, w szczególności z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Zaproszenie dedykowane jest dla przedsiębiorców z branż, które reprezentowane będą podczas targów Equipotel 2010, tj.: żywność i napoje, pojazdy użytkowe, wyposażenie wnętrz, ręczniki, pościele, tkaniny do obić, dekoracje, meble, oświetlenie, farby, sztuka, rękodzielnictwo, produkty do higieny i utrzymywania czystości, wyposażenie hoteli, materiały budowlane, wyposażenie kuchni, usługi gastronomiczne i pralnie, systemy chłodnicze, technologie informacyjne, telefoniczne i telekomunikacyjne, sprzęty elektroniczne, w tym audio i video, zabezpieczenia, systemy zabezpieczeń, uniformy.

Szczegółowe informacje o Targach Equipotel w załączniku.

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: magdalena.rozmiarek@umww.pl do dnia 1 lipca 2010 r., do godz. 15.00.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: pani Magdalena Walerczak, tel.: 61 65 80 735 i pani Magdalena Rozmiarek, tel.: 61 65 80 710.


Link do strony z załącznikami:www.wrpo.wielkopolskie.pl
 

drukuj:
udostępnij: