Sobota, 03.6.2023

ANBUD i HAWA laureatami VIII edycji Programu Solidna Firma

ANBUD i HAWA laureatami VIII edycji Programu Solidna Firma


Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje firmy jako najlepszych partnerów dla: konsumentów, innych podmiotów gospodarczych oraz dla instytucji państwowych. Podmioty uhonorowane certyfikatami potwierdzają swoją wiarygodność jako sumiennego płatnika oraz dobrego pracodawcy, a w czasie panującego kryzysu – udowadniają, że tylko rzetelność stanowi trwałą podstawę rozwoju.

Wśród 283 laureatów VIII edycji przedsięwzięcia znalazły się dwa przedsiębiorstwa z powiatu gnieźnieńskiego: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HAWA z siedzibą w Gnieźnie oraz ANBUD Firma Remontowo – Budowlana z siedzibą w Witkowie. Zostały one ocenione i zweryfikowane przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych, dobrowolnie poddały się uproszczonej, zewnętrznej analizie finansowej i w rezultacie uzyskały prestiżowy tytuł: „Solidnej Firmy” oraz zostały wpisane na listę Solidnych Firm.

ANBUD Firma Remontowo – Budowlana Andrzej Łykowski to firma z branży budowlanej oferująca m.in.: kompleksowe wykonawstwo obiektów handlowo-usługowych i produkcyjnych, kompleksową realizację obiektów budownictwa wielorodzinnego oraz jednorodzinnego, wykonawstwo wszelkich prac związanych z budową, rozbudową i przebudową instalacji elektrycznych, wodociągowych, kanalizacyjnych, telefonicznych i światłowodowych, wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych czy prace rozbiórkowo-wyburzeniowe. Natomiast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HAWA Jan Walczak to firma handlowo – usługowa, posiadająca sieć własnych stacji paliw i oferująca handel paliwami, w tym olejem napędowym. Zdobywcy certyfikatu „Solidna Firma 2009” z powiatu gnieźnieńskiego mają na swoim koncie szereg innych nagród, certyfikatów i wyróżnień, w tym byli laureatami konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.
 

drukuj:
udostępnij: