Wtorek, 06.6.2023

Hannover Messe 2010

Hannover Messe 2010

Europe Enterprise Network i firma Komfort Consulting serdecznie zapraszają do udziału w międzynarodowych spotkaniach kooperacyjnych, organizowanych w dniach 19-23 kwietnia 2010 , podczas targów – Hannover Messe 2010

Targi hanowerskie są największą na świecie imprezą wystawienniczą w zakresie technologii i innowacji przemysłowej, w której uczestniczy ponad 5000 wystawców oraz 200 000 zwiedzających. Koncepcja powiązania branżowych targów wystawienniczych z organizacją spotkań biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w danej branży zapewnia uczestnikom najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości nawiązania nowych kontaktów handlowych i kooperacyjnych z zagranicznymi partnerami oraz pozyskanie nowych zleceń, klientów, dostawców a także transfer wiedzy.

Organizowane w ostatnich latach podczas targów Hannover Messe spotkania kooperacyjne b2fair cieszyły się dużym powodzeniem. W tym roku, b2fair ponownie, juz szósty raz z rzędu daje możliwość odnowienia międzynarodowych kontaktów biznesowych podczas największych w Europie targów przemysłowych Hannover 2010, które odbędą się od 19 do 23 kwietnia 2010 roku.

Główne obszary tematyczne targów Hannover Messe 2010

  • Automatyka przemysłowa ( automatyzacja procesów, automatyka produkcji, automatyzacja w budownictwie przemysłowym )
  • Hybrydowe i elektryczne technologie przenoszenia napędu, magazynowanie energii ruchu, alternatywne systemy napędowe
  • Technologie IT dla przemysłu
  • Podwykonawstwo w zakresie usług , systemów, dostaw materiałów i komponentów do produkcji oraz w zakresie lekkich konstrukcji dla przemysłu różnych branż przemysłowych
  • Energetyka konwencjonalna, energie odnawialne i gospodarka energetyczna
  • Projektowanie, budowa, eksploatacja elektrowni i zakładów energetycznych
  • Technologie podzespołów elektrycznych ( cewki, transformatory i silniki elektryczne )
  • Techniki mikrosystemów , nanotechnologii , obróbka laserowa mikro- materiałów
  • Rynek innowacji i prac badawczo-rozwojowych

W tym roku, oprócz reprezentacji klasycznych gałęzi przemysłu I sektorów technologicznych z poprzednich edycji targów, pod wpływem nowych wyzwań technologicznych I ekonomicznych położony będzie szczególny nacisk na nowe sektory jak Energetyka I napędy elektryczne.

Krajem partnerskim targów Hannover Messe 2010 są w tej edycji Włochy. Z tego powodu w imprezie weźmie udział wiele firm włoskich. Także spotkania kooperacyjne b2fair będą promowane przez ponad 60 partnerów programu w 25 krajach.

Jeżeli mielibyście Państwo jakieś pytania, prosimy Sie z nami kontaktować. Z przyjemnością będziemy chcieli jak zwykle Państwu pomóc.

Rejestracji można dokonać bezpośrednio wchodząc na stronę www.b2fair.com

PARTNER PROGRAMU b2fair W POLSCEKomfort Consulting
B2B

ul. Elegancka 35, PL 02-835 Warszawa
Tel/Fax. 0048/22/8541027
Tel: 0048 69 1565756
E-mail: biuro@komfortconsulting.eu
www.komfortconsulting.eu

Załącznik:

 

 

 

 

 

drukuj:
udostępnij: