Sobota, 03.6.2023

Firma Energo – Tech „Orłem Polskiego Budownictwa 2009”

Firma Energo – Tech „Orłem Polskiego Budownictwa 2009”

„Polskie Orły Budownictwa” to konkurs organizowany od 2007 r., którego celem jest wyłonienie tych przedsiębiorstw budowlanych, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne, w pełni zaspakajających potrzeby konsumentów.

W tegorocznej, III edycji przedsięwzięcia odbywającego się pod honorowym patronatem Ministra Infrastruktury Pana Cezarego Grabarczyka, a organizowanego przez EUROPA 2000 Consulting sp. z o.o. i Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan przy współpracy z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych i Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości o tytuł „Orła Polskiego Budownictwa 2009” ubiegało się ponad 70 przedsiębiorstw. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, że aż w dwóch kategoriach uhonorowano Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO – TECH z siedzibą w Niechanowie.

Firma, której właścicielem jest Pan Eugeniusz Pawlikowski zdobyła, decyzją kapituły konkursu, w dniu 14 listopada br. podczas wielkiej gali wyróżnienie w kategorii: Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Energetyczna i Kolejowa oraz zajęła I miejsce w kategorii: Instalatorstwo i Elektrotechnika. Wysoko oceniono dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa na przestrzeni ostatnich lat, bardzo wysoką jakość usług potwierdzoną certyfikatem ISO 9001:2000 oraz szeregiem nagród i rekomendacji . Doceniono również ciągłe podwyższanie jakości i efektywności działań zmierzających do spełnienia określonych wymagań klientów, poparte wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem, zaangażowaniem i terminowością wykonywanych usług. Uzyskane nagrody to potwierdzenie, że Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO – TECH to firma godna polecenia.

Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na stronie internetowej: www.orlybudownictwa.pl

Więcej informacji o laureacie konkursu: www.energo-tech.pl

Paulina Kowalska

 

drukuj:
udostępnij: