Piątek, 02.6.2023

Polsko-Kanadyjskie Forum Gospodarcze

Polsko-Kanadyjskie Forum Gospodarcze

 


Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, pod przewodnictwem Wicemarszałka Leszka Wojtasiaka, przy współpracy z kanadyjskimi partnerami z Bois-Francs (LDC) Economic Development Corporation jest organizatorem Polsko-Kanadyjskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się w dniach 22-29 listopada 2009 roku.

W Forum obok przedstawicieli wielkopolskich i kanadyjskich przedsiębiorstw, uczestniczyć będą przedstawiciele władz prowincji Quebec, przedstawiciele UMWW oraz władz regionalnych.

Celem organizowanego Forum jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu i prowadzenie konkretnych, szczegółowych rozmów pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i kanadyjskimi. W tym celu forma zorganizowanych spotkań przyjmie, dość nowoczesną i rzadko spotykaną w Polsce formę typu speed-dating (rozmowa jednego kanadyjskiego przedsiębiorcy z rotacyjnie podejmowanymi przedsiębiorcami polskimi reprezentującymi podobną branżę).

Forum obejmie szereg spotkań ( w Poznaniu, Pile, Wrześni, Lesznie) pomiędzy przedstawicielami firm kanadyjskich i wielkopolskich następujących branż:

  • Recykling i ochrona środowiska
  • Przetwórstwo rolno-spożywcze,
  • Przemysł drzewny,
  • Produkcja specjalistycznego sprzętu transportowego,
  • Produkcja maszyn i wyposażenia,

Nie wykluczając jednak innych branż, których przedstawiciele byliby zainteresowani współpracą z firmami kanadyjskimi.

Firmy oraz instytucje, które byłyby zainteresowane uczestnictwem w Polsko-Kanadyjskim Forum Gospodarczym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail magdalena.rozmiarek@umww.pl, jakub.szymarek@umww.pl bądź o kontakt z Departamentem Gospodarki UMWW.

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronach Urzędu Marszałkowskiegowww.umww.pl.
 

Źródło:
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

 


Załącznik do pobrania:

 

 

drukuj:
udostępnij: