Piątek, 24.3.2023

Zaproszenie na konferencje

Zaproszenie na konferencje

W dniu 31 marca 2009 w Warszawie (budynek FOCUS, Sala Żółta, I piętro, ul. Armii Ludowej 26) odbędzie się konferencja: „Zarządzanie należnościami, zobowiązaniami i płatnościami. Najlepsze praktyki i strategie dla małych i średnich przedsiębiorstw”. Organizatorem przedsięwzięcia, którego głównym celem jest przedstawienie najważniejszych aspektów związanych z zarządzaniem należnościami jest dziennik Puls Biznesu.

Konferencja przeznaczona jest dla osób chcących pozyskać bądź pogłębić swoją wiedze w zakresie skutecznego zarządzania należnościami. W szczególności skierowana jest do: dyrektorów finansowych, głównych księgowych, biegłych rewidentów, jak również właścicieli małych i średnich firm. W trakcie konferencji przedstawione zostaną zagadnienia, które składają się na skuteczny model zarządzania należnościami w firmie. Kwestie teoretyczne zostaną uzupełnione omówieniem najlepszych praktyk związanych z egzekucją należności, zasad, jakimi należy się kierować w wyborze firmy windykacyjnej oraz aspektami prawnymi związanymi z windykacją.

Uczestnictwo w konferencji jest płatne. Szczegóły dotyczące udziału (formularz uczestnictwa, program, itp.) są dostępne na stronie internetowej: www.bonnierbusinesspolska.pb.pl.
 

Źródło: www.bonnierbusinesspolska.pb.pl

 

 

drukuj:
udostępnij: