Wtorek, 06.6.2023

Spotkania kooperacyjne z zagranicznymi partnerami

Spotkania kooperacyjne z zagranicznymi partnerami

Europe Enterprise Network i firma Komfort Consulting serdecznie zapraszają do udziału w międzynarodowych spotkaniach kooperacyjnych, organizowanych w dniach 20-24 kwietnia 2009 , podczas targów - Hannover Messe 2009.

Targi hanowerskie są największą na świecie imprezą wystawienniczą w zakresie technologii iinnowacji przemysłowej, w której uczestniczy ponad 5000 wystawców oraz 200 000 zwiedzających.Koncepcja powiązania branżowych targów wystawienniczych z organizacją spotkań biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w danej branży zapewnia uczestnikom najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości nawiązania nowych kontaktów handlowych i kooperacyjnych z zagranicznymi partnerami oraz pozyskanie nowych zleceń, klientów, dostawców a także transfer wiedzy.

Atrakcyjność międzynarodowych spotkań kooperacyjnych organizowanych podczas targów Hannover Messe 2009 podkreśla wszechstronny charakter imprezy, skupiającej w jednym miejscu aż 13 wiodących imprez branżowych związanych z szeroko pojętym przemysłem , prezentujących innowacje i technologie przyszłości w zakresie takich obszarów jak automatyka przemysłowa, energetyka,mobilność, dostawy dla przemysłu . Formuła spotkań kooperacyjnych „b2fair” organizowanych razem z targami należy w praktyce do najbardziej skutecznych, w których ponad połowa jej uczestnikównawiązuje nowe kontakty handlowe i kooperacyjne. Biorąc udział w spotkaniach kooperacyjnych, decydują się Państwo na zastosowanie jednego z najważniejszych instrumentów marketingowych dlaosiągnięcia sukcesu w biznesie. Będzie to jednocześnie szansa, by poznać innowacyjne technologie w Państwa branży, zawrzeć międzynarodowe kontakty oraz pozyskać dla swojej firmy nowych klientów, dostawców i kontrahentów.


Główne obszary tematyczne targów Hannover Messe 2009

 • Automatyka przemysłowa ( automatyzacja procesów, automatyka produkcji, automatyzacja w budownictwie przemysłowym )
 • Technologie przenoszenia napędu, automatyka i kontrola sterowania
 • Technologie IT dla przemysłu
 • Podwykonawstwo usług , systemów , dostaw materiałów i komponentów do produkcji dlaróżnych branż przemysłowych , w tym dla branży samochodowej
 • Energetyka konwencjonalna, energie odnawialne i gospodarka energetyczna
 • Energetyka wiatrowa
 • Technologie i systemy sieci rurociągów i linii przesyłowych
 • Projektowanie, budowa, eksploatacja elektrowni i zakładów energetycznych
 • Technologie obróbki powierzchni
 • Techniki mikrosystemów i nanotechnologii
 • Rynek innowacji i prac badawczo-rozwojowych


Koncepcja targowych spotkań kooperacyjnych „b2fair”
Koncepcja organizacji spotkań kooperacyjnych przy okazji odbywających się targów zostałazapoczątkowana w 2004 roku. Bardzo dobre przyjęcie tej formuły i uznanie wśród uczestników spotkań kooperacyjnych spowodowało szybki rozwój tego sposobu pozyskiwania nowych klientów,dostawców i kontrahentów firm, osiągając poziom 7500 spotkań kooperacyjnych rocznie zuczestnictwem ponad 850 firm z różnych krajów. Przedsiębiorstwa zainteresowane nawiązaniem współpracy będą mogły dokonać wyboru firm zagranicznych o wybranym profilu działalności spośródkilkuset przedsiębiorstw branżowych działających na rynku europejskim i rynkach światowych jeszcze przed rozpoczęciem targów.

Z wybranymi firmami będą zaaranżowane spotkania podczas trwania targów według następującej formuły:

Etap 1 : Wypełnienie przez Państwa formularza opisującego profil Państwa firmy oraz Państwa oczekiwania odnośnie typu partnerów i charakteru współpracy jakiej Państwo poszukujecie, uiszczenie opłaty a następnie przesłanie formularza do organizatora „b2fair” celem rejestracji.
Etap 2 : Umieszczenie wizytówki z opisem Państwa firmy w katalogu on-line uczestników spotkań kooperacyjnych. Od tego momentu Państwa firma jest widoczna dla innych uczestników spotkań , którzy mogą dokonywać rezerwacji celem spotkania się z Państwa przedstawicielami podczas targów .
Etap 3 : Wskazanie przez Państwa firm z którymi chcielibyście nawiązać kontakt, z listy firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy w ramach spotkań kooperacyjnych
Etap 4 : Przygotowanie przez organizatora „b2fair” agendy spotkań z wybranymi przez Państwafirmami , jak również z firmami które wybrały Państwa firmę do rozmów o współpracy i przesłanie jej do Państwa przed rozpoczęciem targów.
Etap 5 : Spotkania na targach z wybranymi firmami zagranicznymi celem omówienia możliwości i charakteru współpracy. Spotkania są organizowane w ilości do 10-12 dziennie i każde trwa średnio około 30 minut .


Koszt uczestnictwa:

 • 250,00 Euro/netto - dla uczestników spotkań kooperacyjnych, którzy nie są wystawcami na TargachHanowerskich
 • 175,00 Euro/netto - dla uczestników spotkań kooperacyjnych, którzy są wystawcami na Targach Hanowerskich W koszcie uczestnictwa zawarta jest cena biletu wejściowego na targi w dniach spotkańkooperacyjnych.


Rejestracji możecie Państwo dokonać na stronie www.komfortconsulting.eu

Więcej informacji na stronach:www.komfortconsulting.eu, www.b2fair.com
lub bezpośrednio u partnera b2fair w Polsce:

KOMFORT CONSULTING
Tel/fax: +48 22 854 10 27
Tel: +48 69 156 57 56
E-mail: biuro@komfortconsulting.eu
 

drukuj:
udostępnij: