Poniedziałek, 05.6.2023

China Import and Export Fair 2009 w Kantonie

China Import and Export Fair 2009 w Kantonie

Targi w Kantonie zyskały pozycję największego w Chinach spotkania przedstawicieli biznesu chińskiego z producentami i handlowcami z całego świata. China Import and Export Fair są doskonałym miejscem na szukanie partnerów w interesach oraz poznanie najnowszych ofert handlowych chińskich producentów po najlepszych cenach.

Impreza organizowana jest od 1957 roku, zawsze wiosną i jesienią. W 2009 roku wiosenna edycja odbędzie się w terminach 15 – 19 i 24 – 28 kwietnia oraz 3 – 7 maja, i podobnie jak w poprzednich latach została podzielona na trzy części, na których wystawiane są towary innego rodzaju. Pierwsza część obejmuje produkty przemysłowe, m.in.: sprzęt AGD, elektronikę i komputery, lampy i oświetlenie, pojazdy i części zamienne, materiały budowlane, druga to dobra konsumpcyjne, m.in.: artykuły codziennego użytku, środki czystości, akcesoria łazienkowe, meble, upominki, opakowania, zabawki, obrazy, artykuły ogrodowe, zaś trzecia poświęcona jest prezentacji takich towarów jak m.in.: odzież, tkaniny, dywany i wykładziny, lekarstwa i produkty lecznicze, żywność, napoje, artykuły sportowo-rekreacyjne, papiernicze, wyposażenia biur.

Do udziału w targach w charakterze zwiedzającego – w misji na targi zachęca Centrum Informacji Gospodarczej. Jako organizator misji oferuje kompleksową organizację wyjazdu (pośrednictwo wizowe, przelot samolotem, przejazdy na terenie Chin, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, pobyt na targach, obsługę miejscowego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny) oraz gwarantuje obsługę logistyczną na terenie Chin (polsko-chińskojęzyczni rezydenci). Ponadto biura CIG-u w Kantonie i Shenzhen obsługują firmy w celu dalszego kontynuowania handlu z przedsiębiorcami chińskimi.

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do wyjazdu (50% poniesionych kosztów netto, do kwoty 7.400 złotych) przez Ministerstwo Gospodarki. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! W ramach wyjazdu Centrum Informacji Gospodarczej obsługuje procedurę składania wniosków o refundację - pomaga w przygotowaniu wniosku i w późniejszym jego rozliczeniu. Termin zgłoszenia upływa 10 grudnia 2008r.


Szczegółowe informacje:
Centrum Informacji Gospodarczej
ul. Mokotowska 4/6
00-641 Warszawa
tel.: +48 (22) 875 09 00
tel. / faks: +48 (22) 875 97 41
e-mail: cig@cig-promocja.pl
www.cig-promocja.pl

 

drukuj:
udostępnij: