Poniedziałek, 30.1.2023

Targi wielobranżowe China Import and Export Fair 2008 w Kantonie

Targi wielobranżowe China Import and Export Fair 2008 w Kantonie

 


Targi Kantońskie to jedne z największych i najważniejszych targów wielobranżowych na świecie. Spośród wszystkich chińskich imprez targowych oferują najszerszy zakres branżowy i największą liczbę wystawców.

Tegoroczna jesienna edycja odbędzie się w trzech częściach: 15-19 i 24-28 października oraz 2-6 listopada, z podziałem na branże. Pierwsza część obejmuje produkty przemysłowe, m.in.: sprzęt AGD, elektronikę i komputery, lampy i oświetlenie, pojazdy i części zamienne, materiały budowlane. Druga część to dobra konsumpcyjne, podczas której prezentowane są m.in. artykuły codziennego użytku, środki czystości, akcesoria łazienkowe, meble, upominki, opakowania, zabawki, obrazy, artykuły ogrodowe. Z kolei w trzeciej części imprezy motywem przewodnim są: tekstylia i odzież, tkaniny, dywany i wykładziny, lekarstwa i produkty lecznicze, żywność, napoje, artykuły sportowo-rekreacyjne, papiernicze, wyposażenia biur.

Organizator wyjazdu – Centrum Informacji Gospodarczej z siedzibą w Warszawie, zaprasza zainteresowane podmioty do udziału w Chińskich Targach Importu i Exportu w charakterze zwiedzającego – w misji na targi. Oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu: pośrednictwo wizowe, przelot samolotem, przejazdy na terenie Chin, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, pobyt na targach, obsługę miejscowego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny.

Szczegółowe informacje:
Centrum Informacji Gospodarczej
ul. Mokotowska 4/6
00-641 Warszawa
tel. +48 22 875 09 00
tel. / fax +48 22 875 97 41
cig@cig-promocja.pl
www.cig-promocja.pl
 

drukuj:
udostępnij: