Piątek, 02.6.2023

Misja do Czech

Misja do Czech

 


Polska Izba Gospodarcza wraz z Konsulem Honorowym Republiki Czeskiej zapraszają przedsiębiorców z branży maszynowej do udziału w misji gospodarczej do Pragi i Bratysławy połączonej z udziałem w Giełdzie Kooperacyjnej oraz odwiedzeniem Międzynarodowych Targów Inżynieryjnych w Nitrze na Słowacji.

Głównym celem Giełdy Kooperacyjnej, która odbędzie się w terminie 19-23.05.2008r., a organizowanej w ramach międzynarodowego projektu "Globar Cluster", jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązania osobistych kontaktów, które w przyszłości mogą przyczynić się do zawarcia kontraktów handlowych. Podczas wizyty uczestnicy wezmą udział w indywidualnych, wcześniej umówionych rozmowach z przedsiębiorcami z 13 krajów Unii Europejskiej tj.: Niemcy, Francja, Belgia, Włochy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania, Polska, Republika Czeska, Słowacja, Słowenia, Węgry, Estonia. Poza negocjacjami, pakiet dla przedsiębiorców obejmuje m.in.: publikację informacji o przedsiębiorstwie w katalogu oraz na stronie projektu: www.globalcluster.com, przesłanie katalogu z ofertami firm przed giełdą kooperacji celem wyboru partnerów do rozmów.

Termin zgłoszenia chęci udziału w przedsięwzięciu upływa 29 lutego br. Krótki termin deklaracji uczestnictwa w giełdzie kooperacyjnej jest podyktowany koniecznością wcześniejszego przygotowania spotkań z firmami dobranymi zgodnie z profilem działalności zainteresowanego przedsiębiorstwa.

Wszyscy zainteresowani wyjazdem więcej informacji nt. misji mogą uzyskać pod numerem tel.: 061 851 78 48 lub 061 851 78 49, fax: 061 851 78 28, e-mail: izba@pcc.org.pl lub b.paszkiewicz@pcc.org.pl
 

Paulina Kowalska
drukuj:
udostępnij: