Poniedziałek, 05.6.2023

Przedsiębiorcy z terenu powiatu nagrodzeni

Przedsiębiorcy z terenu powiatu nagrodzeni

Od ponad 14 lat Wielkopolski Instytut Jakości organizuje akcję konkursową "Wielkopolska Jakość", której głównym celem jest promocja przedsiębiorstw i instytucji, które na polu zarządzania przez jakość (TQM) osiągnęły znaczące sukcesy.

12 grudnia 2007r. w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów "Wielkopolska Jakość", w której udział wzięli: Wojewoda Wielkopolski - Piotr Florek, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego - Wojciech Jankowiak oraz: przedstawiciele władz administracji samorządowej z wielkopolski i województwa zachodniopomorskiego, pracownicy poznańskich uczelni wyższych, eksperci konkursu oraz zaproszeni goście. Wśród tegorocznych finalistów III edycji akcji znalazły się dwie organizację z terenu Gniezna: Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej "PIS" Spółka z o.o. oraz Firma AUTO SZAŁEK-SERWIS.

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej "PIS" Spółka z o.o., reprezentowane na uroczystości przez Prezesa Zarządu - Jerzego Bartkowskiego, zostało nagrodzone Certyfikatem "Wielkopolska Jakość" za wysoki standard i kompleksowość usług z zakresu wykonawstwa instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz za dbałość o satysfakcję klientów. Natomiast Jerzy Szałek, właściciel AUTO SZAŁEK-SERWIS, odebrał Certyfikat "Wielkopolska Jakość" za fachowość, dokładność i terminowość w realizacji usług z zakresu naprawy i obsługi pojazdów mechanicznych oraz blacharstwa i diagnostyki.

Natomiast 29 listopada br. dwunastu przedsiębiorstwom sektora MSP, z terenu całego kraju, nadane zostały tytuły "Lider Przedsiębiorczości roku 2007". Od 1994 roku nagroda corocznie przyznawane jest małym i średnim firmom, wyróżniającym się między innymi sposobem działania i dynamiką rozwoju. Na uroczystości w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie, z rąk wiceministra Adama Szejnfelda, statuetkę i dyplom odebrał m.in. Eugeniusz Pawlikowski - właściciel Zakładu Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO - TECH z Niechanowa. Firma została wyróżniona za osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności oraz dostosowanie firmy do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim.
 

Paulina Kowalska

 

 

 

 

 

drukuj:
udostępnij: