Wtorek, 06.6.2023

Pierwszy Polski Jarmark Bożonarodzeniowy w Londynie

Pierwszy Polski Jarmark Bożonarodzeniowy w Londynie

 

W dniach 16-18 listopada br. w centrum wystawienniczym Earl’s Court w Londynie, w ramach wystawy „Positively Poland” odbędzie się Pierwszy Polski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Impreza poświęcona jest promocji Polski w Wielkiej Brytanii, która jest obecnie czwartym największym partnerem handlowym naszego kraju.

W targach mogą wziąć udział firmy różnych branż, m. in. spożywczej, meblarskiej, produkujące wyroby artystyczne i rzemieślnicze, agencje nieruchomości, agencje turystyczne i inne, zainteresowane rozszerzeniem swojej działalności o obszar Zjednoczonego Królestwa, i chcące dotrzeć ze swoją ofertą do licznej rzeszy Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Przedsięwzięcie stanowi szansę dla polskich przedsiębiorstw i organizacji na zaistnienie na rynku brytyjskim Stwarza bowiem firmom okazję prezentacji i sprzedaży własnych wyrobów potencjalnym nabywcom-gościom imprezy, wprowadzenia na rynek nowych produktów i usług, a także znalezienia partnerów biznesowych.

Więcej informacji na temat Polskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz możliwości uczestnictwa w targach można znaleźć na stronie internetowej: www.positivelypoland.com
 

Paulina Kowalska
drukuj:
udostępnij: