Piątek, 02.6.2023

Euro Targi

Euro Targi
Biuro Promocji Exportu "Euro Targi" - kolektywny organizator polskiego wystąpienia na targach zagranicznych serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z branży meblowej do udziału w targach mebli i akcesoriów meblowych Mebel &Interior - Ałmaty, Republika Kazachstan, które będą odbywać się w dniach 13 -16 czerwca 2007 roku.
Są to jedne z najważniejszych targów meblowych w tym rejonie i cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Wyjazd na targi daje szansę promocji produktów na bardzo atrakcyjny i jednocześnie egzotycznym dla polskich przedsiębiorców rynku Azji Centralnej. Republika Kazachstan znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju gospodarczego związanego z napływem kapitału - "petro dolary". Nowe inwestycje i ogromna liczba inwestorów zagranicznych, którzy w ostatnich latach pojawili się na tym rynku, spowodowała wzrost zamożności społeczeństwa, a co za tym idzie większe zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju dobra konsumpcyjne.

Zarówno stolica Astana, jak i poprzednia stolica Kazachstanu Ałmaty oraz inne miasta Kazachskie są obecnie wielkim placem budowy. Powstają nie tylko obiekty przemysłowe, czy biurowce ale również i przede wszystkim budynki mieszkalne, hotele, restauracje itp.

Kazachstan nie jest w stanie samodzielnie sprostać rosnącym zapotrzebowaniom rynku, a ze szczególną sympatią i zaufaniem przyjmowane są polskie przedsiębiorstwa ze swą bogatą ofertą.

Warto podkreślić, że wyjazd na targi w Kazachstanie jest objęty systemem dofinansowania Ministerstwa Gospodarki. Kwota refundacji stanowi 50% kosztów kwalifikowanych, do których należy:
  • wynajem powierzchni wystawienniczej i zabudowy stoisk podczas imprezy targowo- wystawienniczej
  • transport eksponatów w związku z udziałem w imprezie targowo-wystawienniczej
  • przygotowanie i druk materiałów promocyjnych w związku z udziałem w targach
  • przejazd i zakwaterowanie dwóch przedstawicieli przedsiębiorstw
  • wpis do katalogu targowego i opłata rejestracyjna
  • koszty promocji projektu
Jako organizator kompleksowo zajmujemy się wyjazdem firm na targi, wynajęciem powierzchni wystawienniczej, zakwaterowaniem oraz przygotowaniem pełnej dokumentacji refundacyjnej.

Do powyższego listu pozwalamy sobie dołączyć ofertę udziału w tych targach oraz kalendarz imprez targowo-wystawienniczych, jakie w latach 2007/2008 polecamy polskim przedsiębiorcom.

Mamy nadzieję, iż oferta nasza zainteresuje Państwa i pomoże przedsiębiorcom z Państwa regionu w skutecznej promocji firm za granicą.
Chcąc rozpocząć owocną współpracę proponujemy udział przedsiębiorców w zbiorowym polskim stoisku. Każdy przedsiębiorca będzie miał do dyspozycji miejsce do rozmów z kontrahentami oraz pełną informację o firmie w katalogu targowym.
Szczegółowych informacji udzielimy pod numerem telefonu:

022 499 93 30
Magdalena Kogut
Dział Obsługi Klienta
marketing6@eurotargi.pl
oraz na stronie internetowej www.eurotargi.pl
 
drukuj:
udostępnij: