Piątek, 19.10.2018

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Grunt na medal 2012

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. we współpracy z Marszałkami Województw pragnie zaprosić do wzięcia udziału w piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Grunt na medal 2012.

Organizowany pod patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki - Pana Waldemara Pawlaka konkurs ma na celu wyłonienie i promocję terenów kompleksowo przygotowanych pod nowe przedsięwzięcia.

Nagrodzone i wyróżnione tereny Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Centrum Obsługi Inwestora dla Województwa Wielkopolskiego oraz Urząd Marszałkowski będzie promować wśród inwestorów zagranicznych zainteresowanych rozpoczęciem, bądź poszerzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Ponadto zwycięzcy Konkursu będą mogli używać logo Grunt na medal na wszystkich materiałach promocyjnych.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (www.umww.pl), Centrum Obsługi Inwestora (www.sgipw.wlkp.pl) oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (www.paiz.gov.pl).

UWAGA: teren zgłaszany do Konkursu nie musi być własnością gminy. Niejednokrotnie wygrywały Konkurs tereny prywatne lub Skarbu Państwa (ANR). Ważne by instytucją zgłaszającą było JST.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 18 maja br. (wysyłka elektroniczna kompletu dokumentów na adres a.lohunko@sgipw.wlkp.pl, w tytule wiadomości wpisując: "Grunt na Medal 2012 - nazwa gminy").

Poniżej cztery najważniejsze (i kompletne) załączniki do zgłoszenia terenu: karta zgłoszeniowa, formularz Site Check List, regulamin oraz parametry terenu.

Załączniki: