Sobota, 03.6.2023

Hiszpańska firma poszukuje na terenie Polski inwestora i/lub partnerów joint venture.

Hiszpańska firma poszukuje na terenie Polski inwestora i/lub partnerów joint venture.

Do Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Madrycie zgłosiła się hiszpańska firma Iunctio, specjalizująca się w produkcji elementów plastikowych metodą termo-wtryskiwania.


W zakładzie produkuje się m. in. koszyki na zakupy do supermarketów i hipermarketów, opakowania na żywność dla sektorów hotelarskiego, restauracyjnego i cateringu oraz do użytku gospodarstw domowych.

Firma Iunctio powstała w 1976 roku. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w północnej Hiszpanii. Od 1990 roku firma prowadzi sprzedaż eksportową do ponad 30 krajów, a od 2009 roku jest obecna w strefie NAFTA z własną produkcją i filią sprzedaży. Iunctio zatrudnia na stałe 60 osób, a jej obroty w 2011 roku wyniosły 17 milionów euro.

Obecnie firma Iunction poszukuje na terenie Polski inwestora i/lub partnera joint venture. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym dokumencie PDF „WPHI Madryt poszukiwany inwestor”. Zainteresowani mogą kontaktować się bezpośrednio z pełnomocnikiem firmy:

Pan Juan Ignacio Villegas, e-mail: : jivillegas@iunctio.es, tel.: +34 948 22 35 19; 

lub z Ekspertem z Wydziuału Promocji Handlu i Inwestycji w Madrycie:

Pan Sebastian Białecki, e-mail: s.bialecki@trade.gov.pl, tel.: 91 590 12 80; 

Odsyłamy również Państwa na stronę internetową Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Madrycie: www.madrid.trade.gov.pl


Załącznik:

drukuj:
udostępnij: