Piątek, 27.1.2023

Forum Gospodarcze Polska-Tunezja

Forum Gospodarcze Polska-Tunezja

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan (WZPL) zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 29 – 30 maja 2014 roku.


Strona tunezyjska zainteresowana jest współpracą z firmami z branży artykułów spożywczych, kosmetyków, lakierów samochodowych, mebli, odzieżowej oraz urządzeń z branży telekomunikacyjno – elektrycznej.
Należy zatem zgłaszać potrzeby Państwa firm, dotyczące branż, z którymi planują podjąć współpracę lub rozeznać możliwości podjęcia współpracy na adres: biuro@wzp.org.pl lub telefonicznie 61 657 60 51, gdyż skład delegacji tunezyjskiej uzależniony jest także od oczekiwań polskich przedsiębiorców. 

Pierwszego dnia Forum, 29 maja, w Sali Herbowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, al. Niepodległości 18, Poznań odbędzie się konferencja, organizowana przez WZPL we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. Udział w konferencji weźmie Jego Ekscelencja Slim Ben Jaafar, Ambasador Republiki Tunezyjskiej w Polsce.
Po zakończeniu konferencji, planowane są spotkania B2B.

Drugiego dnia, 30 maja, zaplanowano wizyty przedsiębiorców tunezyjskich w firmach polskich, zainteresowanych współpracą lub indywidualne spotkania w miejscach, ustalanych indywidulanie.

Zgłaszanie udziału w Forum Gospodarczym Polska – Tunezja należy kierować na adres: asystent@wzp.org.pl lub telefonicznie 61 657 60 51. 

Termin zgłoszeń do 27 maja 2014 roku

 

drukuj:
udostępnij: