Wtorek, 06.6.2023

Samorząd Województwa Wielkopolskiego dla innowacji - TRZECIA EDYCJA SESJI COACHINGOWO - DORADCZYCH

Samorząd Województwa Wielkopolskiego dla innowacji - TRZECIA EDYCJA SESJI COACHINGOWO -  DORADCZYCH

Rozpoczęto nabór na TRZECIĄ EDYCJĘ SESJI COACHINGOWO – DORADCZYCH kierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw z województwa wielkopolskiego. 

Poprzez udział w sesjach przedsiębiorstwa otrzymują szansę skorzystania z bezpłatnej pomocy wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego rozpoczyna realizację cyklu sesji coachingowo – doradczych w dwóch obszarach: DESIGN MANAGEMENT oraz DOSKONAŁOŚCI W ZARZĄDZANIU, których celem jest pomoc w przygotowaniu firmy do bardziej efektywnego funkcjonowania na konkurencyjnym rynku poprzez poprawę jakości zarządzania, generowanie innowacji, podnoszenie jakości i efektywności zaspokajania potrzeb klientów. Nowatorska formuła sprawia, że wypracowane podczas sesji rozwiązania uwzględniają potrzeby uczestników oraz sytuację firmy, rozwiązują konkretne problemy danego przedsiębiorcy i dostarczają praktycznych wskazówek, co do dalszych działań w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej.

Dzięki udziałowi w sesjach DOSKONAŁOŚĆ W ZARZĄDZANIU: zweryfikujecie Państwo słabe punkty systemu zarządzania w firmie, usprawnicie wybrane obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa, poprawicie jakość zarządzania, przygotujecie się do wprowadzenia na rynek innowacji - nowych lub udoskonalonych produktów i usług, poznacie zalety i mechanizmy współpracy z sektorem nauki.

Dzięki udziałowi w sesjach DESIGN MANAGEMENT: nabędziecie Państwo umiejętności wykorzystywania design thinking jako źródła innowacji i przewagi konkurencyjnej na obecnych lub nowych rynkach oraz rozpoczniecie budowę spójnego i wyrazistego wizerunku firmy.

W trzeciej edycji projektu realizowanej w latach 2014/2015 do udziału zaproszonych zostanie 17 firm: 13 firm weźmie udział w sesjach coachingowych w obszarze „DESIGN MANAGEMENT”, a 4 firmy w obszarze „DOSKONAŁOŚĆ W ZARZĄDZANIU”.

Aby skorzystać z tej szansy wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Innowacyjna Wielkopolska w zakładce sesje coachingowe: iw.org.pl lub zgłosić się bezpośrednio do punktu konsultacyjnego DEA Konsulting przy ul. Grunwaldzkiej 43/3, tel. +61 222 63 12, e-mail: biuro@deakonsulting.pl

Wykonawcą zadania na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego jest firma DEA Konsulting.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 8.2.1. POKL.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w załączonym poniżej pliku.


Plik do pobrania:

drukuj:
udostępnij: