Wtorek, 06.6.2023

Zaproszenie na misję gospodarczą do Chin

Zaproszenie na misję gospodarczą do Chin

Izba Handlowa SILESIA z siedzibą we Wrocławiu rozpoczyna nabór na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców do Pekinu, stolicy Chin, która odbędzie się w dniach: 23-27 listopada 2014 roku.

Chińska Republika Ludowa, która swoje zmiany ustrojowe rozpoczęła w tym samym mniej więcej czasie co Polska, już za dziesięć lat (w 2025 roku) będzie największą gospodarką Świata. Zgodnie z instrukcją Komisji Europejskiej, każda europejska firma, w tym polska, powinna znaleźć swojego odpowiednika w Chinach, o ile ma w planach działalność szerszą aniżeli stricte lokalna.

W misji mogą wziąć udział wszystkie firmy z całej Polski zainteresowane nawiązaniem lub poszerzeniem kontaktów biznesowych z parterami chińskimi. Każda polska firma, bez względu na jej wielkość, spotka się ze swoimi chińskimi odpowiednikami, przygotowanymi indywidualnie dla każdego uczestnika misji, na podstawie informacji zawartych w materiałach przygotowawczych – formularzu zgłoszeniowym.

Dla wszystkich uczestników listopadowej misji do Chin, Ambasada Polski w Pekinie przygotowała specjalne szkolenie zamknięte na temat specyfiki działania na rynku chińskim, w aspekcie różnic kulturowych i mentalnych. Szkolenie w Ambasadzie RP w Pekinie przygotuje polskich przedsiębiorców do rozmów bezpośrednich z partnerami chińskimi.

Informacje szczegółowe wraz formularzem zgłoszeniowym są dostępne na stronie internetowej organizatora przedsięwzięcia: www.scc.org.pl

drukuj:
udostępnij: