Sobota, 03.6.2023

HITY Wielkopolski 2014 z powiatu gnieźnieńskiego

HITY Wielkopolski 2014 z powiatu gnieźnieńskiego

3 lutego 2015 roku, w auli Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca XX – jubileuszową, edycję konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski. 

Podczas uroczystości wręczono laury podmiotom, które zostały zarekomendowane i zweryfikowane przez kapitułę konkursu. Uroczystość swoją obecnością uświetniły władze wojewódzkie z Wielkopolski oraz z województwa lubuskiego. Atrakcją wieczoru był występ wokalistki Ani Wyszkoni, a galę poprowadziła znana dziennikarka i prezenterka Ewa Siwicka.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również laureaci powiatowego konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”:

  1. Biuro rachunkowe „Profit” M. Bosacka z siedzibą w Gnieźnie (tytuł: HIT 2014 II-stopnia, za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie informatyczne do obsługi on-line podmiotów gospodarczych),
  2. Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie (tytuł: Rubinowy HIT 2014, za wysoką jakość obsługi podmiotów gospodarczych w zakresie dokumentacji księgowej, finansowej i pracowniczej, doradztwo księgowe i gospodarcze oraz szkolenia dla rolników z zakresu księgowości i finansów),
  3. Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych „Energo-Tech” sp. z o.o. z siedzibą w Cielimowie, gm. Niechanowo (tytuł: Rubinowy HIT 2014 z dwiema gwiazdami, za wykonawstwo sieci energetycznych i automatyki przemysłowej o wysokich parametrach jakościowych).

Ponadto, tytułem: HIT 2014 II-stopnia, za rozwój eksportu i rozbudowę sieci dystrybucji armatury wodociągowej, doceniono również firmę P. P. H. U. „Lismar” sp. z o. o. z Rzegnowa (gm. Łubowo). Dodatkowo, Powiat Gnieźnieński otrzymał, po raz szósty z rzędu, HIT-a Promocji Regionów – wyróżnienie za promocję swojego potencjału społeczno-gospodarczego.

Gratulacje laureatom osobiście złożyli: Starosta Gnieźnieński Beata Tarczyńska oraz Wicestarosta Jerzy Berlik, podczas spotkania, które odbyło się w piątek, 6 marca 2015r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.

drukuj:
udostępnij: