Poniedziałek, 05.6.2023

Prezentacje finalistów konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”

Prezentacje finalistów konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”

Już niebawem – w sobotę, 18 kwietnia 2015r., w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, firmy z powiatu gnieźnieńskiego odbiorą nagrody w VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015”.
Patroni: Starosta Gnieźnieński oraz Starszy Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.

Jednak już dziś przedstawiamy pierwszą grupę laureatów tegorocznej odsłony przedsięwzięcia.

W kategorii debiut gospodarczy kapituła konkursu, w skład której weszli przedstawiciele takich instytucji jak: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego, Federacja Konsumentów w Gnieźnie, Inspektorat ZUS w Gnieźnie, PKO Bank Polski oraz przedsiębiorcy – zdobywcy tytułu: Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości, wyróżniła dwie gnieźnieńskie firmy:

Z kolei w kategorii mikroprzedsiębiorstwo doceniono trzy podmioty:

Trzy firmy zostały również uhonorowane przez kapitułę konkursu w kategorii małe przedsiębiorstwo:

Ponadto, wśród laureatów VIII edycji przedsięwzięcia znalazło się jedno średnie przedsiębiorstwo – firma Henbud z Kłecka.

Najważniejsze i niezmienne cele przedsięwzięcia organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie to promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki. W VIII edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2013-2015” docenionych zostało łącznie 19 firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa m. in.: inwestują we własny rozwój, tworzą miejsca pracy, sumiennie regulują wszelkie zobowiązania, nie naruszają obowiązujących norm i przepisów oraz stosują zasady etyki i uczciwej konkurencji.


pko logo


SPONSOR GENERALNY VIII EDYCJI KONKURSU – PKO BANK POLSKI
 

drukuj:
udostępnij: