Sobota, 27.11.2021

LIWMA ART z Mieleszyna wśród najlepszych w Polsce!

LIWMA ART z Mieleszyna wśród najlepszych w Polsce!

Firma pani Emilii Rychwalskiej P.P.H.U. LIWMA ART z Mieleszyna została nagrodzona w Jubileuszowej XV edycji ogólnopolskiego konkursu„Sposób na Sukces” za najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich - w kategorii przedsięwzięcia zrealizowane przez kobiety. 

P.P.H.U. LIWMA ART zajmuje się produkcją pamiątek, upominków i zaproszeń okolicznościowych. Jak mówi pani Emilia Rychwalska, każdemu z dzieł poświęca wiele czasu, wykonując je z pełnym zaangażowaniem i starannością według własnych pomysłów, co w efekcie pozwala na osiągnięcie pełni zadowolenia klienta. 

We wtorek 30 czerwca br., z laureatką konkursu spotkali się Beata Tarczyńska, Starosta Gnieźnieński i Jerzy Berlik, Wicestarosta Gnieźnieński. – Serdecznie gratulujemy Pani wspaniałego sukcesu – powiedziała Starosta Beata Tarczyńska. – Doskonale wiem, ile wysiłku musiała Pani włożyć w budowę marki swojej firmy, tym bardziej, że wymagało to połączenia pracy zawodowej z dbałością o dom i rodzinę – dodała B. Tarczyńska. 

Szczególne słowa uznania należą się Pani za udowodnienie, że również firma funkcjonująca na terenach wiejskich może z powodzeniem konkurować na rynku w walce o klienta – zaznaczył Jerzy Berlik, Wicestarosta Gnieźnieński. - Dziękuję Pani za doskonałą promocję małej przedsiębiorczości, a przez to i naszego powiatu, jako miejsca atrakcyjnego dla osób prowadzących działalność gospodarczą – zakończył J. Berlik. 

Warto podkreślić, że prace pani Emilii cieszą się uznaniem także poza Polską. W swej ofercie firma posiada między innymi:zaproszenia okolicznościowe, zawiadomienia, zestawy ślubne, podziękowania, Księgi Gości i albumy okolicznościowe oraz wiele innych upominków na każdą okazję. 

Więcej informacji na: www.liwmaart.pl

drukuj:
udostępnij: