Niedziela, 28.5.2023

O funduszach europejskich na działalność gospodarczą

O funduszach europejskich na działalność gospodarczą

12 grudnia br. Punkt Wspierania Biznesu, zlokalizowany w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i osób fizycznych zainteresowanych otwarciem firmy.

Podczas spotkania zatytułowanego „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej” przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu oraz rozwoju firmy.

Planowane propozycje wsparcia dotyczyć będą:

  • Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,
  • Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,
  • Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
  • Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój,
  • Inicjatywy Jeremie 2,
  • Programu Wsparcie w starcie II.

Spotkanie planowane jest w godzinach od 10.00 do 13.00, w sali nr 2.46 Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10.

Zgłoszenia i kontakt

Zgłoszenia przyjmowane są w Gnieźnieńskim Punkcie Wspierania Biznesu, pod numerem telefonu 61 424 07 43 w godzinach pracy: pon.- pt. 07.00-15.00 lub na adres e-mail: biznes@powiat-gniezno.pl

Termin zgłoszeń: do 8 grudnia 2017 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

drukuj:
udostępnij: