Poniedziałek, 05.6.2023

Dni otwarte Funduszy Europejskich

Dni otwarte Funduszy Europejskich

11.05.2018 – parter / p.08 (7.30-15.30)

W tym dniu pragniemy przeprowadzić spotkanie ze specjalistą ds. programów z PUP, który podzieli się doświadczeniem z zakresu Funduszy Europejskich. Pracownicy będą informować z jakich form w ramach realizowanych projektów unijnych POWER i WRPO będzie można skorzystać.

W tym dniu do akcji przyłączy się również Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu działający przy Starostwie Powiatowym w Gnieźnie. Punkt będzie promował i informował o dostępności  środków z  UE dla osób, które chciałyby otworzyć firmę oraz są zainteresowani rozwojem istniejącej działalności. Będą to programy: WRPO, POIR, POWER, LEADER-PROW.  

Dodatkowo na terenie urzędu doradcy klienta będą przeprowadzać spotkania w zakresie rozwijania kariery zawodowej  czy wyboru drogi edukacyjno-zawodowej.

 

12.05.2018 – parter (8.00-12.00)

W tym dniu pragniemy wesprzeć pracodawców poprzez pomoc pośredników pracy i doradców zawodowych np. w  indywidualnym naborze kandydatów do pracy czy skutecznej rozmowie rekrutacyjnej z przyszłymi pracownikami. Osoby poszukujące pracy, które chcą zmienić zatrudnienie będą mogły spotkać się z doradcami klienta, specjalistami ds. rozwoju zawodowego oraz dowiedzieć się o formach pomocy realizowanych przez PUP.

 

drukuj:
udostępnij: