Środa, 20.3.2019

„Przygotowanie biznesplanu” - szkolenie

12 lutego 2019 roku, w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się szkolenie „Przygotowanie biznesplanu”. Jego organizatorem był funkcjonujący w ramach Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Celem spotkania było przedstawienie wiadomości z zakresu konstruowania biznesplanu oraz jego praktyczna nauka. Udział w szkoleniu był bezpłatny.

Spotkanie poprowadził Piotr Sylwestrzak- doradca biznesowy, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji o funduszach europejskich i wsparciu przedsiębiorczości zapraszamy na bezpłatne konsultacje do Punktu Wspierania Biznesu codziennie w godz. 8.00-15.00, pok.2.44