Sobota, 03.6.2023

Spotkanie informacyjne „Inicjatywa JEREMIE 2- środki zwrotne na założenie i rozwój firmy ”

Spotkanie informacyjne „Inicjatywa JEREMIE 2- środki zwrotne na założenie i rozwój firmy ”
Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu uprzejmie informuje, iż z przyczyn organizacyjnych spotkanie informacyjne, związane z wykorzystaniem środków zwrotnych na założenie i rozwój własnej firmy zaplanowane na dzień 3 kwietnia – nie odbędzie się. Już niebawem informacja o nowym terminie szkolenia.

3 kwietnia 2019 roku Punkt Wspierania Biznesu, zlokalizowany w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, organizuje spotkanie informacyjne związane z wykorzystaniem środków zwrotnych na założenie i rozwój własnej firmy. Zapraszamy przedsiębiorców i osoby fizyczne zainteresowane otwarciem firmy.
W trakcie spotkania przedstawione będą informacje dotyczące możliwości wsparcia finansowego, jak i praktyczne wskazówki dotyczące wypełniania wniosków. Spotkanie poprowadzą specjaliści z Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości-operatorzy JEREMIE 2.


Termin:

3 kwietnia 2019r. 10.00 - 13.00, w sali 2.46 Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10.

 

Zgłoszenia i kontakt:

Zgłoszenia przyjmowane są w Gnieźnieńskim Punkcie Wspierania Biznesu, pod numerem telefonu 61 424 07 43 w godzinach pracy: pon.-pt. 07.00-15.00 lub na adres e-mail: biznes@powiat-gniezno.pl

Termin zgłoszeń: do 2 kwietnia 2019 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

RODO

Program do pobrania

drukuj:
udostępnij: