Poniedziałek, 16.9.2019

Stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targi AGRI WEEK OSAKA, Osaka (Japonia)

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targi: AGRI WEEK OSAKA, Osaka (Japonia), odbywające się w dniach 13 - 15 maja 2020 r. Nabór skierowany jest do MMŚ posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”, „Przemysł jutra”. Termin składania zgłoszeń: do dnia 11 lipca 2019 r. ( decyduje data wpływu).

Szczegóły:

www.agriexpo-osaka.jp/en-gb.html