Piątek, 06.12.2019

Sieć Otwartych Innowacji. Granty za zakup innowacji technologicznych

Sieć Otwartych Innowacji to projekt unijny dedykowany budowaniu kultury otwartych innowacji. Wspierane są transakcje transferu technologii do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Przedmiotem dofinansowania jest zakup innowacyjnych rozwiązań, których dawcami mogą być podmioty z całego świata.

Na co:

• patenty, wzory użytkowe i przemysłowe lub ich zgłoszenia
  • prawa autorskie do oprogramowania (wykluczone m.in. oprogramowanie biurowe, księgowe, systemy operacyjne komputerów osobistych)
  • prawa do chronionych odmian roślin
  • topografia układów scalonych
  • know-how

Dofinansowanie:

• Dwie formy wsparcia do wyboru przez Wnioskodawcę: regionalna pomoc inwestycyjna lub pomoc de minimis
  • Minimalna wartość kosztów kwalifikowalnych: 100 000,00 PLN
  • Maksymalna wartość dofinansowania: 200 000,00 EUR
  • Minimalny wkład własny (bez żadnych form wsparcia publicznego) – 25% kosztów kwalifikowalnych (dotyczy wyłącznie ubiegania się o dofinansowanie w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej)

Terminy:

nabór wniosków:ciągły do końca roku 2019, podzielony na miesięczne rundy

VIII runda III naboru: 1 sierpnia 2019 r. - 31 sierpnia 2019 r.

Szczegóły: