Sobota, 03.6.2023

Konkurs „Mikroprzedsiębiorca Roku 2019”

Konkurs „Mikroprzedsiębiorca Roku 2019”

Konkurs „Mikroprzedsiębiorca Roku” organizowany jest od 2005 r. W dotychczasowych edycjach wydarzenia udział wzięło blisko 3.300 przedsiębiorców, z których ponad 150 zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Organizatorem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, partnerem strategicznym – City Handlowy, a partnerem merytorycznym – Fundacja City Handlowy im. L. Kronenberga.

Ideą, organizowanego po raz 15. konkursu adresowanego do firm zatrudniających mniej niż 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro, jest docenienie i wyróżnienie najmniejszych przedsiębiorców, którzy z sukcesami prowadzą swoje firmy. Tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2019” oraz nagrodę w wysokości 40.000 zł mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż, zarówno prowadzący biznes tradycyjny, jak i tworzący nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne.

W jubileuszowej edycji wydarzenia przyznane zostaną również 4 dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe w kategoriach: Start, Progres, Senior oraz Młody Biznes. Kapituła konkursu, w skład której wchodzą znani polscy eksperci i przedsiębiorcy, przyzna również 8 specjalnych wyróżnień dla dynamicznie rozwijających się regionalnych mikrofirm. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 15 listopada 2019r., a uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w marcu 2020r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Pozostałe informacje związane z konkursem, w tym regulamin konkursu i formularz zgłoszenia kandydatury, są dostępne na stronie organizatora: www.mikroprzedsiebiorcaroku.com

drukuj:
udostępnij: