Piątek, 02.6.2023

Międzynarodowe targi w Hongkongu

Międzynarodowe targi w Hongkongu

Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość udziału w międzynarodowych targach w Hongkongu. Organizator targów Rada Rozwoju Handlu Hongkongu zapewnia udział wystawców z różnych sektorów: oświetlenie, elektronika, informatyka, artykuły do domu, tekstylia domowe, upominki & gadżety, druk i opakowania, sprzęt medyczny .


UWAGA- możliwość uzyskania dofinansowania


Informujemy, iż istnieje możliwość uzyskania dofinansowania hotelu w wysokości do 2100HKD (ok.270 USD). Wysokość dofinansowania uzależniona jest od ilości dni spędzonych na targach: 1 dzień na targach -900 HKD, 2 dni- 1500 HKD, 3 dni - 2100 HKD.

W celu skorzystania z dofinansowania należy przesłać do warszawskiego biura HKTDC wypełniony Formularz Zgłoszeniowy i przesłać go na adres : warsaw.consultant@hktdc.org lub fax: (22) 830 0711. 

Na podstawie wysłanego formularza założona zostanie rezerwacja hotelu. Warunkiem otrzymania dofinansowania jest odwiedzenie targów przez odpowiednią ilość dni i podstemplowanie otrzymanego vouchera hotelowego. Osoby wyjeżdżające na targi otrzymają również bezpłatne wejściówki na targi oraz kartę VIP umożliwiającą dostęp do Dragon Lounge, a także będą mogły skorzystać z bezpłatnych autobusów kursujących pomiędzy hotelami a centrum wystawienniczym .

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie internetowej www.hktdc.com oraz w biurze HKTDC : tel. 22 830 0552, e-mail warsaw.consultant@hktdc.org.


Kalendarz targów w kwietniu


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z p. Anną Dowgiałło z warszawskiego biura HKTDC, tel: 48-(22)-830-0552, fax: 48-(22)-830-0711, email: warsaw.consultant@hktdc.org.

Załącznik: 

drukuj:
udostępnij: