Niedziela, 28.5.2023

Konsorcjum Budowlane KB Anbud z Witkowa wśród Orłów Polskiego Budownictwa

Konsorcjum Budowlane KB Anbud z Witkowa wśród Orłów Polskiego Budownictwa

Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”. 

Wśród nagrodzonych znalazł się reprezentant powiatu gnieźnieńskiego – „ANBUD Firma Remontowo-Budowlana, Andrzej Łykowski”.

Wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursu w kategorii „Budownictwo komercyjne, sportowe i użyteczności publicznej” jest wyrazem uznania dla działań firmy, które przyczyniają się do rozwoju nowoczesnego, bezpiecznego i konkurencyjnego budownictwa.

Konsorcjum Budowlane KB Anbud z siedzibą w Witkowie powstało na bazie zjednoczenia wspólnych wysiłków firm budowlanych Anbud, Elkom, Arkon, PRI Real-Bud Sp z o.o. Wieloletnie doświadczenie firm datujące się od 1988 roku zapewniają Konsorcjum realizację zadań związanych z kompleksowym wykonawstwem obiektów handlowo-usługowych wielko i średniopowierzchniowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. KB Anbud dysponując nowoczesnym sprzętem transportowym i budowlanym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą oferuje także kompleksową realizację wszelkich obiektów mieszkalnych wg projektów własnych lub powierzonych.

drukuj:
udostępnij: