Piątek, 24.3.2023

XXI targi Lifestyle Expo

XXI targi Lifestyle Expo

W dniach 21-23 września 2011 odbędą się już po raz trzeci w Warszawskim Centrum Expo XXI targi Lifestyle Expo. Organizatorami targów jest Rada Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) wraz z Wydziałem Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Guangdong (GD-DOFTEC).

Poprzednie edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców dlatego właśnie postanowiono zorganizować je ponownie w tym roku. Na tegorocznych targach szczególnie podkreślony będzie ich charakter biznesowy i w związku z tym ułatwiony dostęp do praktycznych informacji związanych z handlem międzynarodowym. W tym celu postanowiono rozszerzyć zakres organizowanych seminariów biznesowych, a także stworzyć specjalną „Strefę wiedzy o imporcie i eksporcie”, gdzie eksperci z zakresu m.in. logistyki, finansowania handlu, weryfikacji dostawców, umów handlowych oraz zakładania firmy w Hongkongu przez cały okres trwania targów będą udzielać informacji związanych zarówno z importem towarów, jak również możliwościami jakie stwarza dla ekspertów dynamicznie rozwijający się rynek konsumencki w Chinach.

Podczas trzeciej edycji Lifestyle Expo w Warszawie swoje produkty zaprezentuje ponad 200 wystawców z Hongkongu i Prowincji Guangdong z takich branż jak elektronika, odzież i modne akcesoria, artykuły i sprzęt gospodarstwa domowego, artykuły reklamowe i upominki oraz zegarki i zegary. Targi skierowane są do przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami z Hongkongu i Prowincji Gunagdong, przede wszystkim importerów, hurtowników, dystrybutorów, detalistów, sklepów internetowych i wysyłkowych, agencji reklamowych, sieci handlowych oraz domów towarowych z Europy Środkowo Wschodniej. Podobnie jak w poprzednich latach firmy spoza Warszawy będą mogły ubiegać się indywidualnie o dofinansowanie kosztów podróży

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Gnieźnieńską Agencją Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. osobiście, pod numerem telefonu: 61-425-45-34 lub za pomocą formularza rejestracyjnego załączonego do niniejszego artykułu, który należy przesłać na adres: coi@garg.pl

Informujemy również, że w przypadku większego zainteresowania (co najmniej 20 osób) organizujemy grupowy wyjazd przedsiębiorców na targi . Dla grup zorganizowanych firma HKTDC oferuje zwrot kosztów wynajęcia autokaru oraz w przypadku odwiedzenia targów przez 2 dni dofinansowanie noclegu w wysokości 50 Euro na firmę.

Serdecznie zapraszamy!!!

Załącznik

drukuj:
udostępnij: