Logo Gospodarka Powiat Gniezno

Przedsiębiorco! zgłoś się na targi

Ocena 0/5

Przedsiębiorco!_zgłoś_się_na_targi 

Do 17 lutego br. firmy mogą zgłaszać się do udziału w stoisku regionalnym marki H2Wielkopolska na targach Hannover Messe 2022, które odbędą się w dniach 30 maja – 2  czerwca 2022r. Stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego organizowane jest w sektorze Hydrogen + Fuel Cells EUROPE i skierowane jest do wielkopolskich MŚP zainteresowanych uczestnictwem w łańcuchu dostaw i wartości gospodarki wodorowej.

Organizowane w ramach targów przemysłowych Hannover Messe,, wydarzenie Hydrogen + Fuel Cells EUROPE należy do najważniejszych miejsc spotkań branży wodorowej z Europy i świata. Komplet informacji tutaj.

Link do formularza zgłoszeniowego oraz wszystkich informacji dotyczących naboru, w tym dokumentów do pobrania: https://h2wielkopolska.pl/naborhannover/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności